... HOŞGELDİNİZ ...

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

SANA NE ANLATAYIM..

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
*sibel
Admin

Kadın Mesaj Sayısı : 61

MesajKonu: SANA NE ANLATAYIM..   Perş. Şub. 19, 2009 3:35 am

Ben sana tutkundum..Senin için yazdigim senin için söyledigim bütün sarkilar hep hüzündü... Ben sana tutkundum..Elimi tutan ellerine beni öpen dudaklarina acina sevgine gittikçe baglanan kalbime tutkundum..

Ben sana tutkundum bakislarina öfkene ruhuna hep sana tutkundum..Izlerdim seni uzaktan uzaga... Damarlarimda dolasan sevgine beni içten içe bitiren askina tutkundum... Dipsiz karanlik gecelerde sana söyledigim sarkilar sana yazdigim siirler hep seni anlatan hayaller sana çikan yollar sana balanan umutlar...

Hersey sen kokuyordu..Düslerim acilarim sevgim ellerim vücudum hepsi sen kokuyordu... Gittigim yerlerde baktigim gözlerde hep seni görüyordum..Sen olmustum ben tamamen... Sana ne anlatayim? içimdeki aciyimi? Kalbimdeki biçagimi? Yoklugunda duvara astigim kanli gözyaslarimimi? Söyle sevgili sana ne anlatayim?

Terketmisti beni yüregin bunu farkediyordum....Sen dokunmadanda hissediyordum...Senle konusmadan da anlayabiliyordum...Illaki senin bana sözlerle anlatman gerekmiyordu bunu.. Bunu sen söylemedende biliyordum...

Her nefes alista senin boslugunun doldurulmaz oldugunu anliyordum..Terketmisti beni yüregin..sessizce gitmisti bir haber bile vermemisti..

Simdi herseyi sadece yüregimdeki seninle yapiyorum...Onunla avutmaya çalisiyorum kendimi..Onunla gidiyorum heryere...

Senin bedenin olmus olmamis ne farkederki...

Bana aci verdigini bile bile senin ufacik bir gülüsünü bile bedenime gömmüstüm...
Sen bunlarin farkinda bile degildin..Uzaklastikça uzaklasiyordun.Uzaklasiyordun...Ve bir neden bile gösteremiyordun...

Agzimdan sizan belirsiz kelimeler evin camindan disari söyleniyordum...Camin arkasindaki beni hala farketmiyordun...Bazen anlasilmaz tuhaf bir boslukta seni birakmak istiyordum..Biliyorumki benim birakma gibi bir yetenegimde yoktu..Hepsi seninle yokolmustu..Beynim ellerim benligim..Herseyim..
Sen simdi gülüyordun belli belirsiz anlamsiz gülüyordun...Içimi acita acita gülüyordun...
Oysa ben seni davet etmemistimki...Sen kendin geldin misafirlik bile yapmadan benim içime yerlestin...Davetsizdin..Ama gelmistin...Ve kaliyordun..Sonsuza dek kalacagini biliyordum..
Birseyler yetmiyordu az geliyordu...Belliki içimde kocaman bir bosluk açilmisti ve boslugu senden kapatmani istiyordum...Sevgin yetmiyordu çok dahada çok sevgi istiyordum..Sen verdikçe ben daha fazlasini istiyordum..Çünkü sen sevgini verdikçe benim sevgim bir kat daha fazlalasiyor ve senin sevginin herzaman iki kati oluyordu.Birakamiyordum seni..Biraksam kaybolacaktin..Seninle bende kaybolacaktim..

Ikimiz de eriyip gidecektik bir buz parçasi gibi...

Erkek Mesaj Sayısı : 33

MesajKonu: Geri: SANA NE ANLATAYIM..   Cuma Şub. 27, 2009 11:20 pm

EMEGİNE SAGLİK PAYLASİM İÇİN TESEKÜRLER

GÜZEL SEYLER PAYLAŞİLDİKÇA GÜZELDİR AYNİ BUNUN GİBİ :d
Kullanıcı profilini gör http://arslanfm.xm.com

SANA NE ANLATAYIM..
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası