... HOŞGELDİNİZ ...

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

SADECE İÇİMDEN GELDİ..

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
*sibel
Admin

Kadın Mesaj Sayısı : 61

MesajKonu: SADECE İÇİMDEN GELDİ..   Perş. Şub. 19, 2009 3:42 am

Sadece içimden geldi.Yazmak istedim ve yazdım.Ayrılığın hemen ardından biraz acı çekerim sonra unutur giderim diyordum...ne unuttum ne de gidebildim bu şehirden...

Aradan epey zaman geçti sanırım...Ellerimden tutup,o masmavi gözlerini gözlerime dikip "böyle olmalı buraya kadarmış soru sorma işleri daha da zorlaştırma" deyip gitmenin üzerinden epey zaman geçti.

Ben bu arada çok ağladım çok yalvardım tanrıya "al canımı al yanına beni" diye...Ha sokaklara çıktım bu arada ,arkadaşlarla bir sahil kenarındaki çay bahçesinde çay içip havadan sudan ve senden bahsettik,alış-verişe çıktım mesela,mesela...ne bileyim bir sürü yaşama belirtisi şeyler yaptım...Bu arada aslında öldüğümü kimse anlamadı...

Dedim ya epey zaman geçti beni koyverip bıraktığının üzerinden...Herşeye alıştım da yani beni bırakıp gitmene de hak veriyorum bazen de...Ne bileyim...kalbimi de söküp alsaydın giderken yanında içimdeki seni de alıp gitseydin,her gece bana bakan masmavi gözlerini de alıp gitseydin yanında...Beni de alıp gitseydin ya yanında...

Gel vefasız
Gel vicdansız
Çağırmazdım acil olmasa
Kullanıcı profilini gör http://kumsal.eniyiforum.net
ArslaN™

Erkek Mesaj Sayısı : 33

MesajKonu: Geri: SADECE İÇİMDEN GELDİ..   Cuma Şub. 27, 2009 11:13 pm

EMEGİNE SAGLİK PAYLASİM İÇİN TESEKÜRLER

GÜZEL SEYLER PAYLAŞİLDİKÇA GÜZELDİR AYNİ BUNUN GİBİ :d
Kullanıcı profilini gör http://arslanfm.xm.com

SADECE İÇİMDEN GELDİ..
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön